Op zaterdag 12 september 2026 verandert de Beekstraat opnieuw in een sfeervolle kunstboulevard tijdens de Botterdagen en Open Monumentendag. Van 10.00 tot 17.00 uur presenteren ruim 40 kunstenaars en creatieve makers hun werk tijdens een gevarieerde en inspirerende kunstmarkt.
Bezoekers kunnen genieten van een verrassend aanbod aan kunst en ambacht. Van realistische tekeningen en schilderijen tot keramiek, beelden en andere handgemaakte creaties: er is voor iedere kunstliefhebber iets te ontdekken. De grote variatie aan stijlen en technieken maakt deze markt toegankelijk voor een breed publiek.
Wat deze kunstmarkt extra bijzonder maakt, is de ontspannen en laagdrempelige sfeer. Wandel langs de kramen, ga in gesprek met de kunstenaars en hoor de verhalen achter hun werk. Of je nu op zoek bent naar een uniek kunstwerk voor thuis, een origineel cadeau of gewoon inspiratie wilt opdoen, je bent van harte welkom.
Dankzij het brede aanbod zijn er kunstwerken verkrijgbaar in verschillende stijlen én prijsklassen. Zo kan iedereen iets moois vinden dat past bij zijn of haar smaak en budget.
De kunstmarkt vormt een prachtige aanvulling op het programma van de Botterdagen en Open Monumentendag. Combineer een bezoek aan de historische binnenstad, de monumenten en de maritieme activiteiten met een inspirerende wandeling langs tientallen creatieve makers.
